יחידות מלונאות בצרפת להשקעה

למה כל כך הרבה ישראלים מתעניינים וממש נמשכים להשקעות בנדלן להשקעה בארופה בעיקר אבל גם בארה"ב. יש לזה כמובן כמה סיבות אבל העיקרית בהן היא גודל ההשקעה מול גודל התשואה.
 
ממש יחס עלות – תועלת. בישראל של לפני 30 שנה ו20 שנה ואולי עד לפני כ 10 שנים, נדלן להשקעה היה כמו ביצת זהב. מי שקנה בית לפני 30 שנה או 20 שנה, מכר אותו ברוח מאד גדול לפני כמה שנים. המצב הזה כמובן השתנה וכיום עליית מחירי הנדל"ן בארץ נמוכה מאד. הזכרנו עליית מחירי נדל"ן. ברחבי אירופה בעיקר ובעיקר במדינות מזרח אירופה, ערך הבתים והדירות עולה בצורה חזקה כבר כמה שנים ביחד עם התפתחות הכלכלות במדינות אלו. כך שמי ממשקיע בנדל"ן באירופה מרוויח פעמיים. הן התשואה גבוהה על שכירות והן על עליית הערך. פלוס המשקיעים מקבלים אותו סכום שכירות חודשית על השקעה של שליש מכספם. 

סיבה נוספת לכך שאנשים אוהבים להשקיע בנדל"ן באירופה היא היכולת לבחור בין שלל אופציות ובין שלל מחירים. לדוגמה –  יחידות מלונאות בצרפת להשקעה או באותה מידה יחידות מלונאות להשקעה בגאורגיה או יחידות מלונאות בבריטניה להשקעה. נשמע מעניין? בהחלט מעניין.
 
אך חשוב שתדעו, שלמרות שההשקעה בנדל"ן באירופה היא פשוטה יחסית, יש בה מספר נקודות קריטיות שצריך שתדעו ותזכרו. הנקודה הראשית היא שכאן, מה שרחוק מהעין צריך עדיין להיות קרוב ללב. כלומר, בניגוד להשקעה בנדל"ן בארץ שבה אתם שולטים ומכירים ויכולים לבקר והכל נעשה תחת החוק הישראלי, בהשקעה ביחידות מלונאות בצרפת להשקעה לדוגמה זה כמובן לא כך. השקעה זו אתם צריכים לעשות עם חברה שאתם סומכים עליה בכל מאת האחוזים.
 
וכאן נכנסת לתמונה חברת נדל"ן בחוכמה חברה זו, מציעה לישראלים עשרות אופציות השקעה שונות בנדל"ן באירופה. יחידות מלונאות בצרפת להשקעה, יחידות מלונאות בבריטניה להשקעה, או יחידות מלונאות להשקעה בגאורגיה ועוד. חברת נדל"ן בחוכמה, כשמה כן היא, עושה זאת בחוכמה ובאופן כזה שתוכלו לסמוך על שירותיה בכל מאת האחוזים. אם אתם מתעניינים בהשקעה לדוגמה של יחידות מלונאות בצרפת להשקעה. צרו קשר עם חברת נדל"ן בחוכמה עוד היום, הכירו את האופציות השונות, את הסיכויים ואת הסיכונים, תקפצו למים והתחילו להרוויח. בהצלחה. 

מאמרים נוספים

השקעות בחו"ל

השקעות בחו"ל הפכו לסוג השקעה מאוד מבוקש בשנים האחרונות. הרבה מאוד משקיעים חולמים למצוא נדל"ן ראוי בכל מיני מקומות בחוץ לארץ.

השקעות אלטרנטיביות

לפני מספר שנים לא רב כל כך, אנשים שרצו להשקיע את כספם
היו מרכיבים תיק השקעות מאיגרות חוב וממניות, אך לאחרונה חל ביקוש רב בכל הקשור אל השקעות אלטרנטיביות.

פתרונות למשקיעים

'נדל"ן בחוכמה' היא חברת יעוץ והשקעות אשר מציעה מגוון רחב של פתרונות למשקיעים, ביניהם נדל"ן והשקעות בחו"ל. אנו מאמינים שעולם הנדל"ן קודם כל מתעסק באנשים.

השקעות HANDS FREE

משקיעי הנדל"ן של ימינו מבקשים לבצע השקעות HAND FREE. מדובר בהשקעות באיכות גבוהה ללא טרחה. השקעות אלו מקנות למשקיע שקט נפשי.

דילוג לתוכן