חדרים בבית אבות בצרפת

כשאנחנו מדברים או חושבים על השקעות נדל”ן בכלל ובאירופה בפרט, אנחנו כמובן חושבים על קניית דירה. דירה לסטודנטים או דירה לairbnb. אלו כמובן ערוצי ההשקעה הכי פופולאריים אך דעו לכם שישנם עוד אופציות שמצריכות לעיתים השקעה נמוכה יותר מול תשואה גבוהה יותר. לדוגמה – ניתן להשקיע בקניית מקומות חנייה.
 
כן. מוזר. מקומות חנייה במגרשים לדוגמה ליד שדה התעופה. נשמע מעניין. וישנם עוד אפיקי השקעות נדל”ן שהם לא דירות אבל בהחלט מניבות תשואה מצויינת. 
 

שמעתם פעם על השקעה בחדרים בבית אבות באירופה. בבתי אבות כמובן. מעריך שלא. אז זהו שניתן להשקיע. ניתן לקנות חדרים בבית אבות בצרפת או חדרים בבית אבות בבודפשט או חדרים בבית אבות בבריטניה במחיר מאד מאד אטרקטיבי ולהבטיח תשואה נאה של עד 10% ולעיתים יותר וכמובן לקבל תחנות יציאה למכירה בעתיד במידה ותרצו. איפה ניתן לברר על כך? ובכן, ישנן חברות רבות העוסקות בתחום השקעות הנדל”ן בחו”ל אך אני ממליץ לכם בחום לשקול את חברת נדל”ן בחוכמה. חברה זו היא חברה מקצוענית ופועלת באירופה כבר שנים ומכירה של פינה להשקעה בה. בפגישתכם הראשונה עם חברת נדל”ן בחוכמה, תכירו אחד את השני, ספרו להם על גודל ההשקעה שאתם מסוגלים לבצע, על עצמיכם בכלל ועל מה שאתם רוצים להשיג והם כבר משם יקחו את המושכות ויציעו לכם מספר אפיקי השקעה שיתאימו רק לכם או לזוגות ולאנשים כמוכם. 

אז כן, עם חברת נדל”ן בחוכמה תוכלו לברר בקשר לחדרים בבית אבות בצרפת או לחדרים בבית אבות בבריטניה או חדרים בבית אבות בבודפשט או חדרים בבית אבות באירופה בכלל. 
 
קחו לכם בחשבון שהשקעה בנדל”ן באירופה. ולדוגמה – השקעה בחדרים בבית אבות בצרפת אינה כמו השקעה בארץ. אתם לא יכולים לקחת את האוטו ו”לקפוץ” לבקר את הנכס. למרות שהנכס רשום בטאבו על שמכם כמובן, אין לכם שליטה יום יומית על הנכס ואתם צריכים לסמול על החברה איתם אתם עובדים ועל החוזה שנחתם ביניכם. היו מקרים של בעיות כמו בכל תחום אך עברה של חברת נדל”ן בחוכמה נקי. חדרים בבית אבות בצרפת רוכשים עם חברת נדל”ן בחוכמה. התקשרו היום ותנו לכסף שלכם להתחיל “לעבוד”. 

מאמרים נוספים

השקעות בחו"ל

השקעות בחו"ל הפכו לסוג השקעה מאוד מבוקש בשנים האחרונות. הרבה מאוד משקיעים חולמים למצוא נדל"ן ראוי בכל מיני מקומות בחוץ לארץ.

השקעות אלטרנטיביות

לפני מספר שנים לא רב כל כך, אנשים שרצו להשקיע את כספם
היו מרכיבים תיק השקעות מאיגרות חוב וממניות, אך לאחרונה חל ביקוש רב בכל הקשור אל השקעות אלטרנטיביות.

פתרונות למשקיעים

'נדל"ן בחוכמה' היא חברת יעוץ והשקעות אשר מציעה מגוון רחב של פתרונות למשקיעים, ביניהם נדל"ן והשקעות בחו"ל. אנו מאמינים שעולם הנדל"ן קודם כל מתעסק באנשים.

השקעות HANDS FREE

משקיעי הנדל"ן של ימינו מבקשים לבצע השקעות HAND FREE. מדובר בהשקעות באיכות גבוהה ללא טרחה. השקעות אלו מקנות למשקיע שקט נפשי.

דילוג לתוכן