השקעות נדל”ן בחו”ל

למה בכלל להשקיע בחו”ל. ולמה בכלל לדבר על השקעות נדל”ן בחו”ל? בואו נניח שיש בכיסכם סכום כסף אותו אתם רוצים להשקיע. בואו נדבר על כ400.000 ש”ח. סתם דוגמה. אתם פונים לבנק בישראל והוא מציע לכם תוכנית חסכון בתשואה נהדרת של 1.2% שנתי. כלומר. לאחר שנת השקעה יהיה בידכם הסכום המשוגע של 4.800 ש”ח בנוסף ל400.000 המקוריים. מתאים? לא נראה לי. ואז אתם פונים לבדוק את שוק המניות. לא יודע. קורונה, מהומות בארה”ב, מלחמות סחר עם סין, מחירי נפט, תוכנית הסיפוח. מה שבטוח. שקט לא יהיה כאן על פני הגלובוס והבורסה הרי אוהבת שקט.
 
עוברים אלאה. נדל”ן בארץ. עם אותם 400.000 ש”ח אולי תצליחו לקנות את המחסן של הדירה שעולה בדיוק פי  10 ומחירה כנראה ישאר מאד דומה גם עוד 3 שנים. בקיצור, כמו שאומרים בשפת הרחוב “לא משהו”. אז מה עושים? חבל הרי על הזמן בו הכסף לא “עובד”. 
 
הכירו את חברת נדל”ן בחוכמה. חברה זו מתמחה בהשקעות נדל”ן בחו”ל. 
 
או יותר באופן ספציפי השקעות נדל”ן באירופה או אפילו באופן יותר ממוקד השקעות נדל”ן בהונגריה והשקעות נדל”ן בצרפת. את התשובה על השאלה “למה דווקא באירופה” תקבלו בפגישתכם הראשונה עם חברת נדל”ן בחוכמה שתכיר אותכם ואת משאלות ליבכם לפני שתפציץ אותכם במידע והצעות שלא ניתן לסרב להם. למה אם כן השקעות נדל”ן בחו”ל. למה השקעות נדל”ן באירופה? פשוט כי יחס עלות התועלת בהשקעות נדל”ן בצרפת לדוגמה או בהשקעות נדל”ן בהונגריה לדוגמה אבל גם כמובן במדינות אחרות, בעיקר בגוש מזרח אירופה, בה הכלכלות, למרות נסיגת הקורונה, במגמת התחזקות מתמדת, הוא יותר גבוה.
 
יש לכם 400.000 ש”ח שמחפשים השקעה. עם אותו הכסף, בו אולי קניתם מחסן בישראל, הצלחתם לקנות דירה להשקעה באחת ממדינות אלו. דירה זו, לא רק שתעניק לכם בים 6% ל 10% תשואה שנתית אלא גם ערכה כנראה יעלה באזור ה 10% עד 15% בשנה. אין במאמר זה לקבוע שום קביעות מוחלטות אבל אלו המספרים וכאשר תקבעו פגישה עם חברת נדל”ן בחוכמה, תשאלו אותם על כל זה. השקעות נדל”ן בחו”ל עושים עם נדל”ן בחוכמה והיא החברה איתה כדאי לכם לצאת לאירופה ולהשקיע. 

מאמרים נוספים

השקעות בחו"ל

השקעות בחו"ל הפכו לסוג השקעה מאוד מבוקש בשנים האחרונות. הרבה מאוד משקיעים חולמים למצוא נדל"ן ראוי בכל מיני מקומות בחוץ לארץ.

השקעות אלטרנטיביות

לפני מספר שנים לא רב כל כך, אנשים שרצו להשקיע את כספם
היו מרכיבים תיק השקעות מאיגרות חוב וממניות, אך לאחרונה חל ביקוש רב בכל הקשור אל השקעות אלטרנטיביות.

פתרונות למשקיעים

'נדל"ן בחוכמה' היא חברת יעוץ והשקעות אשר מציעה מגוון רחב של פתרונות למשקיעים, ביניהם נדל"ן והשקעות בחו"ל. אנו מאמינים שעולם הנדל"ן קודם כל מתעסק באנשים.

השקעות HANDS FREE

משקיעי הנדל"ן של ימינו מבקשים לבצע השקעות HAND FREE. מדובר בהשקעות באיכות גבוהה ללא טרחה. השקעות אלו מקנות למשקיע שקט נפשי.

דילוג לתוכן