המלצות

אסתי וצביקה כספי

הוקרה על פעילותך בתחום הייעוץ, הניהול והלווי בהשקעות שביצענו באמצעותך. אנו מבקשים בזאת, להודות לך על הייעוץ המקצועי, הליווי וניהול ההשקעות האלטרנטיביות שביצענו בחו"ל באמצעותך. אחרי שהיינו בקשר עם מס' חברות שמתעסקות במכירה של נכסים מחוץ לישראל אנו יכולים להגיד בוודאות שהינך אחד המקצוענים בתחום, פעלתה תמיד לטובתנו כלקוחותיך, באמינות ובסובלנות רבה, ייעצת לנו וליוויתה אותנו לאורך כל הדרך, נתת לנו שקט וביטחון בעסקאות, ואנו משוכנעים שנפיק תשואה יפה מהשקעותינו. שרתת אותנו בנאמנות ובמינימום התעסקות ומנהלות ועל כך תודתינו. אנו כמובן ממליצים עליך לכל מכרינו וחברינו המתעניינים בהשקעות וכך גם נמשיך ונעשה. יישר כח

מרק שטייף

עמירם, אני רוצה להודות לך על הטיפול המקצועי, האדיב והסבלני מאוד ברכישת דירה בעיר ימים עבור הורי המבוגרים. במיוחד הרשימה אותי העובדה שגם לאחר שקיבלת את עמלת השירות, המשכת להיות קשוב ונכון לעזור ולייעץ בכל בקשה. שמחתי מאוד על שעבדתי אתך ואני ממליץ עליך בכל לב.

נעמי צ'פניצקי פייר

אין מילים. אמינות מעל הכול. יחסי אנוש מצוינים. המקצועניות שנרכשה במהלך השנים הרבות, בהם עמירם עוסק בתחום, בא לידי ביטוי בכל רמה ובכל מצב. המכירה של הבית שלי, למרות המורכבות, התבצעה במסגרת זמן קצר. הליווי המקצועי והאנושי של עמירם יוצא מן הכלל. הרצינות והחשיבות בה עמירם מטפל בלקוחותיו היא דוגמה ומופת לדרך שבה מכירת נכס יכולה להיות חוויה חיובית.

דילוג לתוכן